What Does gumičky na hřívu koně Mean?

Reklama Inzerovat zde Přejít k obsahu  

Připevnila jsem velký střapec a je hotovo!Šátek je lehoučký, měkký, velice teplý a vypadá zajímavě.  Figurína Máňa si v něm libovala:Možná ještě 10 střapec trochu zmenším a udělám další dva na postranní cípy... V zimě se bude takový teploučký kousek hodit.

Elektrické ohradníky a chovatelské potřeby FARMER CZ s.r.o.- bandáže a přípravky na svaly a šlachy

Decathlon až do 499Kč - % od 499Kč** V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie.

2017-07-21T19:fifty nine:38.892+02:00ŽirafaMalé dečky s hlavičkou panenky nebo zvířátka mi docela učarovaly, zvlášť když jsem viděla, jak je děti mají rády. Našla jsem spoustu krásných nápadů a pomalu zkouším ty nejpěknější. Práce jde rychle od ruky a výsledek je brzy vidět. Tak to mám ráda...Tohle je moc pěkná žirafka autorky Kelsey Bieker. Návod na žirafku je zdarma na Ravelry. V návodu je popsán jen postup při háčkování hlavičky a nožek. Čtverec tělíčka jsem udělala úplně základní.Hnědé flíčky jsem umístila trochu jinak, než je na návodu, dala jsem dva žirafce i na hlavičku, jako Television setářičky.

Provozovatel webu - Martin Dulkaj, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace Rozumím

Stále mne zlobily hlasivky, čekala mne přednáška v Praze a cesta klimatizovaným vlakem, tak jsem potřebovala mít krk pěkně v teplíčku. Stihla jsem ho dodělat až pozdě večer před odjezdem, ale posloužil dobře. Název příze si nepamatuji, měla stejný návin (100 m) jako ta předchozí, ale byla o nitku silnější, tak mi nevyšlo na celých five opakování vzorku. Ale velký je dost, určitě ho užiju. Zatím nemá střapce, ale udělám je, šátek je s nimi zajímavější. 

Vždycky se snažím čapku nějak protáhnout a dát jí nějaký nápadný akcent. Také tuhle jsem udělala vyšší a na vrcholku jsem vytvořila jakousi makovičku (jak příhodné, že?).Pletla jsem na kulatých jehlicích číslo 2,five. Začala jsem na 96 oček, na šesticentimetrový lem jsem střídala 2 hladce a two obrace. Dále jsem pletla rovně hladce do výšky asi 21 cm, a nakonec zase asi four cm 2 hladce a two obrace. Všechna očka jsem zavřela najednou. Nahoře jsem čapku přeložila na půlku a přišitím přichytila střed. Pak jsem vytvořila řasy z přehnutých částí a zase je přišila na středu. Dlouhým návlekem jsem prošila čapku asi 3 cm od vrcholu, stáhla a vše poskládala do čtyřlístkové makovičky. Vznikl zajímavý a nevšední tvar čapky, kterou nikdo jiný určitě na hlavě mít nebude. Už se těším, až v ní vyběhnu!

2018-03-23T23:34:06.620+01:00Temperature bear neboli méďa PočasíkUž dlouho mne lákalo uháčkovat "temperature blanket", čili deku podle teploty nebo počasí v daném roce. Ale dek jsem už uháčkovala moc, tak jsem přemýšlela o něčem jiném, do čeho by se dalo počasí Promenadeítnout. Ovšem musí to mít 365 řádků. Nakonec mne napadl dlouhý polštář ve formě medvěda - a takhle to dopadlo:Byl to dárek k sixty. narozeninám mé sestry. Medvídek je v růžových barvách, aby bylo patrné, jak byl svět krásný a růžový, dokud jí ještě bylo 50. K míšovi jsem přibalila také klubíčka a rozpis barev, aby mu mohla udělat brášku podle letošního počasí a porovnat tak, jak moc se svět změnil po šedesátce. Už si zapisuje denní teploty!  Aby se dal medvěd snadno vyprat, udělala jsem na zádech otvor a přišila tam zip.

Společnost KAMÍR a Co spol. s r. o. here je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 1058

Předtím běhal tak twenty minut v kuse, tak se mu tady nakonec už nechtělo :) :D Jinak dobrou noc, já zítra asi nevstanu (koukali jsme s tátou na film )

Povedlo se! Objevila jsem návod zdarma na krásné pletené, pak ještě jeden placený také na pletené, a nakonec i jeden (zase placený) na háčkované. Hned jsem návody zakoupila a mohla jsem se pustit do práce. Tu je výsledek:Tohle jsou první, maličké, velikost S. Úplně bezešvé a hlaďoučké, měkoučké, pružné.Tyto jsou stejně velké, jen z jiného klubíčka.Třetí, z třetího klubka, jsou o maličko větší, na three měsíce, a mají trochu jiný lem nohaviček.A tady jedny háčkované pro novorozeňátko - vypadají jako cyklistické. Jsou pevnější, ale pružné.A ze všech zbytečků další větší pletená kaťata. Postup je jednoduchý, za dva večery byly kalhotky hotové.Tady jsou všechny vlňáčky pohromadě. Ze tří přadýnek jsem udělala patery kalhotky. Tak doufám, že je miminko náležitě využije.

                                                                          

I Hanička prý měla radost, takže té radosti byla hromada.Panenky jsou měkoučké, ideální do articleýlky. A tím, že nemají tělíčko, jsou i skladné. Toho Hanička hned využila a nacpala si je do školkového batůžku.Tady jsou panenky ze všech stran. Dokonce i pěkně stojí - příze Elian Klasik je silnější a s háčkem 3,5 (na hlavičku jsem použila háček 2,5) je je výtvor docela pevný.A takhle je vyzkoušela Lucinka v kočárku:Jednu Elsu jsem musela hned udělat také Professional Andělku. Tu jsem nestihla ani vyfotit...

Ergonomická rukojeť kartáče snižuje namáhání zápěstí. PVC trny umožňují snadné rozčesávání hřívy bez nadměrného vytrhávání žíní. Povrch má protiskluzovou úpravu. Všechny výrobky OSTER mají vysokou životnost. Délka: 23cm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *